Perfekcyjnie darmowa dostawa!

Kupuj śmiało i nie martw się o koszty dodatkowe! Zakupy na kwotę powyżej 199 złotych wysyłamy do Ciebie przesyłką kurierską na terenie Polski bez dodatkowych kosztów. Jeśli planujesz mniejsze zakupy, niezależnie od ich wagi i wielkości przesyłka kurierska będzie zawsze kosztowała 19 złotych.

Producenci
Czas i koszty dostawy
Nie chcemy, żebyś miał poczucie, że zarabiamy dodatkowo na wysyłce towaru. Dlatego u nas nie płacisz za podstawową formę wysyłki listem rejestrowanym. Wybraliśmy list rejestrowany po to, żebyś miał / miała pewność: my wysyłamy nasze produkty najszybciej, jak się da. Zazwyczaj jeszcze tego samego dnia, w którym składasz zamówienie, a Ty możesz to zobaczyć korzystając z kodu śledzenia przesyłki. 

Nie mamy niestety wpływu na opieszałość dostawców, którzy nie dają gwarancji dostarczenia przesyłki na czas. Możemy tylko starać się udostępniać takie opcje dostawy, żebyś mógł/ mogła wybrać z nich tę, której ufasz najbardziej.

Koszt
Nasze przesyłki nie mają dużej objętości i gabarytów. Dlatego operujemy na stawkach najmniejszych rozmiarów i wag. Jeśli natomiast złożysz zamówienie dotyczące kilku przedmiotów - z przyjemnością pokryjemy różnicę we własnym zakresie. Chcemy, żeby warunki płatności dostawy były proste, uniwersalne i przede wszystkim przyjazne dla Ciebie.

Rodzaj przesyłki
Płatność
 
Poczta Polska - kurier 48 Pocztex dla zamówienia powyżej 35 PLN
GRATIS  
Kurier 48 Pocztex
12,5 zł  
Kurier DPD 20 zł
 
 
Czas realizacji zamówienia
Czas realizacji zamówienia to maksimum 2 dni robocze. Zazwyczaj jednak, jeśli zamówienie zostanie złożone do 15:00, staramy się wysłać je jeszcze tego samego dnia.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl